PASJA

Tworzymy zespół ludzi, który poprzez pasję do gastronomii kreuje jej polskie oblicze. Zrozumienie potrzeb Klientów i tworzenie najbardziej optymalnych rozwiązań, to założenia naszego zespołu. Wielu z nas pasjonuje się sztuką kulinarną.

JAKOŚĆ

Długofalowa współpraca z uznanymi na świecie producentami sprawia, że na bieżąco podążamy za trendami i nowościami rynku HoReCa. Wysoka jakość oraz innowacyjność produktów wpisana jest w założenia naszej firmy.

PROFESJONALIZM

Profesjonalna obsługa i produkty najwyższej jakości – tym zdobywamy zaufanie naszych Partnerów już od 18 lat. Zdobyte uznanie naszych Dostawców motywuje nas do rozwoju i zobowiązuje do profesjonalnej polityki sprzedażowej.

ZADOWOLENIE

Z myślą o satysfakcji i zadowoleniu Klientów, kładziemy nacisk na jakość produktów, różnorodność oferty i podążanie za rozwojem rynku gastronomicznego. Naszym największym sukcesem jest zadowolenie Klienta i świadomość, że sprostaliśmy jego oczekiwaniom.

NASZE MARKI

Z bardzo dużą starannością dobraliśmy wszystkich naszych partnerów. Są to najwięksi europejscy i światowi producenci. Nasza wieloletnia współpraca i przyjazne relacje powodują, że gwarantujemy Państwu najlepsze jakościowo produkty. Tworzymy portfolio marek, których jesteśmy wyłącznym lub generalnym dystrybutorem na Polskę: Rak Porcelain, Revol, Eternum, de Buyer, Chef’s Choice, Peugeot (HoReCa), Libbey, Cambro, Schott, Dynamic, 100%Chef, Robur, Craster, Kasumi, Abert (HoReCa).